slider
NOWY SEZON W H&M
  • Dowiedz się więcej o sklepie hm
  • Promocja trwa od: 15-7-2014 do 15-12-2014
NOWY SEZON W H&M

Czas zainwestować w niezbędne elementy garderoby na nadchodzący sezon jesienny. Obowiązuje klasycznie skrojona sylwetka przełamana współczesnymi sportowymi akcentami.

Wśród propozycji H&M na nadchodzący sezon znajdziesz filary każdej dobrze skomponowanej garderoby. Jednym z nich jest ponadczasowa budrysówka, w tym sezonie uszyta z nowoczesnych materiałów, z nietuzinkowo zaprojektowanymi zapięciami. Niezbędnym elementem garderoby jest klasyczny dzianinowy sweter – by nadać mu bardziej elegancki charakter, eksperymentuj z warstwami.

Kiedyś nosili ją tylko sportowcy. Dzisiaj sportowa bluza weszła już do kanonu miejskiej klasyki, idealnie łącząc stylowy wygląd z nieograniczoną wygodą. Idealną alternatywą dla T-shirtu jest koszulka Henley – sprawdzi się w ubiorze casualowym, a eleganckim strojom nada niepokorną, nieformalną nutę.

Dobrze skrojona sportowa marynarka w mgnieniu oka sprawia, że cały stój nabiera eleganckiego charakteru niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy poza nim. Uniwersalnym uzupełnieniem marynarki są klasycznie skrojone dżinsy. Taki zestaw zawsze wygląda stylowo – zarówno z eleganckimi mokasynami, jak i zwykłymi trampkami.

Koszula w kratę to ponadczasowy klasyk – sprawdzi się jako stylowy ubiór „po godzinach”, a także podczas weekendowych wypadów za miasto. Załóż ją do garnituru, aby uzyskać zaskakujący kontrast.