

- Dowiedz się więcej o sklepie hm
- Promocja trwa od: 1-10-2014 do 31-10-2014

Puchowe kurtki, klasyczne płaszcze, kamizelki i tradycyjne parki – w jesiennym sezonie w H&M znajdziecie okrycia na każdą pogodę i każdą okazję.
W kolekcji damskiej stawiamy na różnorodność. Klasyczne kroje w żywych kolorach lub wzorzystych printach i stonowane barwy parek, płaszczy i budrysówek. A jeśli macie ochotę na bardziej ekstrawagancką stylizację – sięgnijcie po kamizelki i kurtki z imitacji futra. Sprawdźcie nasze wszystkie propozycje: http://bit.ly/Yi92eZ.
Ciekawie prezentuje się jesienna kolekcja okryć męskich. Nie zabraknie wśród niej kultowych kurtek puchowych, również w odmienionej, nowoczesnej odsłonie, popularnych kamizelek i eleganckich płaszczy. A może chcecie być jak Marlon Brando? Kurtka motocyklówka w surowym, rockowym wydaniu doda charakteru każdej stylizacji. Poznajcie bliżej jesienne ikony męskiego stylu: http://bit.ly/1fVts3x.
Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Miękkie dzianiny i wygodne kroje kurtek i płaszczyków zadbają o ciepło i swobodę również w chłodne dni: http://bit.ly/1ooOA2X.
Jesień nie musi być nudna!