slider
Cała reszta to szczęście
  • Dowiedz się więcej o sklepie natura
  • Promocja trwa od: 15-2-2015 do 31-3-2015
Cała reszta to szczęście

Szanowni Państwo,

Klienci Drogerii Natura już po raz kolejny mogą się przyłączyć do charytatywnej akcji i wesprzeć chore dzieci.

Drogerie Natura już po raz czwarty dołączyły do akcji charytatywnej inicjowanej przez Mennicę Polską. W tym roku Drogerie przystąpiły do kampanii „Cała reszta to szczęście” organizowanej przez Mennicę i Fundację TVN „nie jesteś sam”. W ubiegłym roku podczas akcji udało się zebrać ponad 1 200 000 zł, które zostały przekazane na konto Fundacji TVN, aby wesprzeć działania na rzecz chorych dzieci.

Mennica Polska wyprodukowała „Szczęśliwe Dukaty” o równowartości 5 zł, a zaprojektowane zostały przez gwiazdy TVN – Martynę Wojciechowską, Małgorzatę Rozenek, Kubę Wesołowskiego, Agnieszkę Szulim oraz Małgorzatę Sochę.

„Szczęśliwy Dukat”, to krążek ze stali niklowanej o średnicy 27 mm oraz nominale 5 Szczęśliwych Dukatów. Ten oryginalny i bardzo wyjątkowy produkt, łączy w sobie wartość numizmatyczną, kolekcjonerską oraz charytatywną.

W tym roku wspieramy leczenie i rehabilitację dzieci – dochód ze sprzedaży „Szczęśliwych Dukatów” przeznaczony będzie na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Aby wziąć udział w kampanii wystarczy zrobić zakupy w dowolnej Drogerii Natura i podczas wydawania reszty poprosić, aby sprzedawca część kwoty wydał w „Szczęśliwych Dukatach”. Zebrana w ten sposób kwota zostanie przekazana Fundacji TVN na wsparcie i pomoc dla podopiecznych fundacji.

– Drogerie Natura po raz kolejny biorą udział w akcji Mennicy Polskiej, ponieważ chcemy pomagać. Dzięki tej kampanii i jej podobnym, nie tylko możemy wesprzeć tych, którzy tego bardzo potrzebują, ale też włączyć do akcji naszych Klientów, okazać nasze głębokie zainteresowanie i wrażliwość na problemy innych – mówi Beata Szczytowska – Wiceprezes Polbity.

W ubiegłym roku w Drogeriach Natura zebrano ponad 90 tys. złotych. Kampania potrwa do 31 marca.