Nowe sklepy w Galerii Dębickiej!

Drodzy Goście – zmieniamy się specjalnie dla Was! W oczekiwaniu na ukochane Święta oraz w rozpoczynającej się gorączce przygotowań, w naszej Galerii otwieramy nowe sklepy!

Już w tę sobotę w naszym mieście, jako pierwszy w Dębicy, zawitał Half Price – wielkie marki w niskich cenach, modne akcesoria, świąteczny wystrój domu oraz moda dla niej i dla niego! Zapraszamy do sklepu na poziomie 0, naprzeciwko salonu Apart.

A już wkrótce, bo 30 listopada, otwarty zostanie Carrefour Market w pełni zmodernizowanej, sprzyjającej zakupom odsłonie! Wraz z otwarciem, zaprosimy Was na odwiedziny nowej aranżacji sklepu, strefy Outlet, Targu Świeżości i wielu innych nowoczesnych rozwiązań.

Do otwarcia tego dnia – 30 listopada – dołączy również PEPCO. W trosce o wygodne zakupy przedświąteczne (i nie tylko 😉 ), sklep zostanie przeniesiony do nowej przestrzeni na poziomie 0 w naszej Galerii! Mamy nadzieję, że jako największy salon Pepco w Dębicy, spełni wszystkie oczekiwania zakupowiczów, szukających przytulnych akcesoriów dla domu i świątecznych aranżacji.

Do zobaczenia w Galerii Dębickiej!

Zobacz inne wydarzenia

Zobacz wszystkie wydarzenia
Godziny Otwarcia
GALERIA HANDLOWA
Poniedziałek – Sobota 9:00-21:00
Niedziela handlowa 10:00-20:00

CARREFOUR Market
Poniedziałek – Sobota 6:00-22:00
Niedziela handlowa 9:00-20:00